KAS, KUR, KADA – VISKĄ RASITE ČIA                     KAS, KUR, KADA – VISKĄ RASITE ČIA                      KAS, KUR, KADA – VISKĄ RASITE ČIA
Vartotojo vardas   
         Slaptažodis   
Naujienos

Kovo 19 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Avinas
Svarbesniam pokalbiui su vadovybe tinkama antroji dienos pusė. Savo užduotis atlikite itin atsakingai: tikėtinos kvailos klaidos.

Tauras
Mažiau planuokite ir vilkitės, elkitės, kaip reikalauja aplinkybės, tuomet diena nebus tuščia. Stenkitės prisiderinti ne tik prie besikeičiančių sąlygų, bet ir prie permainingų kolegų, partnerių ir draugų.

Dvyniai
Sunkus laikas: pablogėjusi savijauta, netikėti rūpesčiai namie, keblumai darbe. Vis dėlto elkitės ramiai, neskubėkite, nesinervinkite. Kreipkitės pagalbos ir į draugus, nesistenkite vieni įveikti kilusių sunkumų.

Vėžys
Daug iš savęs nereikalaukite: neskubėkite ką nors veikdami, pasirašydami, žadėdami, nes teks grįžti ir perdaryti, perrašyti ar atsisakyti duoto žodžio.

Liūtas
Nors imsitės krūvos darbų, dėl neaiškių priežasčių mažai ką pavyks padaryti. Verčiau planuokite ką nors nedaug, kad galėtumėte tam skirti visą laiką bei jėgas, tuomet liksite patenkinti ir savimi, ir atliktu darbu, o vakare nesijausite pavargę, nusivylę.

Mergelė
Su informacija dirbkite itin atidžiai, nesiblaškykite, jei teks pasirašinėti dokumentus (geriau to visai nedaryti), skaičiuoti pinigus: galite ką nors rimtai supainioti.

Svarstyklės
Atėjo laikas sustoti ir nuosekliai apsvarstyti, kas nuveikta, beje, jei savo noru nestabtelėsite, aplinkybės privers tai padaryti. Šiandien derėtų įvykdyti užmirštus įsipareigojimus darbe, o ypač namie.

Skorpionas
Viskas turi būti apskaičiuota, parengta: jei pasikliausite vien sėkme ir nepasiruošite blogiausiam variantui, galite sužlugti.

Šaulys
Dėl niekų galite susipykti ir su artimu žmogumi, ir su bendradarbiu. Savo užduotis atlikite kuo sąžiningiau.

Ožiaragis
Turintiems išsiugdytą teisingumo jausmą nebus lengva susitvardyti. Vis dėlto tai neturi pažeisti aplinkinių ramybės. Svarbesnius reikalus, atsakingus susitikimus planuokite antrajai dienos pusei.

Vandenis
Lemtingas laikas, kai iš dviejų blogybių neverta rinktis nė vienos... Jei atsisakysite svarbių reikalų, atsakingų pokalbių pirmąją dienos pusę, tai tik laimėsite.

Žuvys
Stenkitės objektyviau įvertinti save, aplinkinius. Tai nebloga proga atitaisyti seną klaidą darbe ar nuoskaudą, kurią padarėte artimam asmeniui.

Parengta pagal http://www.vytautus.com/