KAS, KUR, KADA – VISKĄ RASITE ČIA                     KAS, KUR, KADA – VISKĄ RASITE ČIA                      KAS, KUR, KADA – VISKĄ RASITE ČIA
Vartotojo vardas   
         Slaptažodis   
Naujienos

Balandžio 19 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Avinas
Susitelkite į sunkiausius, svarbiausius reikalus. Gautus naujus dalykinius pasiūlymus priimkite.

Tauras
Netikėtos sėkmės metas! Gera proga ieškoti naujų sąjungininkų, rėmėjų: šiuo metu jus daug kas palaikys. Siekite bendradarbiavimo, stiprinkite partneriškus santykius, tiek dalykinius, tiek santuokinius.

Dvyniai
Draugiškos pagalbos, netikėtos sėkmės laikas. Tiks tvarkyti svarbius reikalus, ypač susijusius su pinigais (skolomis, kreditais).

Vėžys
Puikus metas: turite nemenkų galimybių įgyti persvarą. Verta priimti pasiūlymus, ypač iš užsieniečių. Tinkamas laikas apmąstyti būsimas keliones (dalykines bei asmenines) ir joms pradėti ruoštis.

Liūtas
Gera diena: kad ir kuo užsiimsite, būsite geriausi. Tinkama proga ko nors prašyti iš vadovo. Neatsisakykite dalyvauti įvairiuose renginiuose, pobūviuose.

Mergelė
Viskas pakrypsta į gera, nurimkite. Tai gerų pasiūlymų bei draugiškos pagalbos metas, priimkite tai, ką gaunate.

Svarstyklės
Paslaptingas, romantiškas laikas, kai reikia pasikliauti intuicija ir gerais draugais, tuomet tikrai pavyks sutvarkyti reikalus.

Skorpionas
Paieškokite reikiamo žmogaus ir tinkamo žodžio, tada jūsų problemos gali stebuklingai išsispręsti. Puiki proga sužavėti jums patinkantį asmenį.

Šaulys
Nurimstate, atgaunate jėgas, jos net dvigubėja. Jums seksis meilės reikalai, taip pat finansiniai dalykai: ši diena suteiks gerą progą rasti naują pajamų šaltinį, išspręsti nesantaiką su mylimu žmogumi.

Ožiaragis
Gera diena: pokalbiai ir susitikimai bus ne tik įkvepiantys, bet ir naudingi. Stenkitės būti atidūs vertindami situaciją, išgirstas naujienas, kad nepraleistumėte gero pasiūlymo, nenusisuktumėte nuo žmogaus, norinčio su jumis bendrauti.

Vandenis
Neskubėkite, jums reikia įsigilinti į save, išgirsti savo vidų: jei darysite taip, kaip jaučiate, tikrai turėsite kuo džiaugtis! Spręskite šeimos problemas, susijusias ne tik su pinigais, buitimi, bet ir jausmais.

Žuvys
Aplinkinių simpatijos jūsų pusėje, tad tai palengvins bet kokių reikalų tvarkymą. Raskite laiko ir savo porai.

Parengta pagal http://www.vytautus.com/