KAS, KUR, KADA – VISKĄ RASITE ČIA                     KAS, KUR, KADA – VISKĄ RASITE ČIA                      KAS, KUR, KADA – VISKĄ RASITE ČIA
Vartotojo vardas   
         Slaptažodis   
Naujienos

Vasario 19 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Avinas
Gera diena kelionėms, susitikti su svarbiais asmenimis. Pagaliau imkitės aktualių karjeros reikalų. Įsiklausykite į gaunamus pasiūlymus, pamokymus, nenumokite ranka į užsimezgusias pažintis.

Tauras
Palanku aptarti su vadovu svarbias dalykines, finansines problemas. Jei esate susipykę su tėvais, nepraleiskite progos susitaikyti: nuoširdžiai pasikalbėkite, atsiprašykite.

Dvyniai
Palankus laikas su vadovybe aptarti finansines perspektyvas. Diena žada netikėtų naujienų, dėl kurių gali tekti keisti artimiausius planus.

Vėžys
Pasikliaukite nuojautomis, ir viskas sklandžiai klosis. Nepersistenkite, dirbtinai neskubinkite įvykių nei darbo sferoje, nei asmeniniame gyvenime.

Liūtas
Išskirtinė diena: kovokite už teisųjį reikalą, tačiau jei nesate kuo tikri, jei dvejojate, ar eisite iki galo, verčiau atsitraukite. Palanku spręsti keblius finansinius reikalus.

Mergelė
Labai tinkamas laikas sandoriams, spręskite finansines problemas, priimkite gautus pasiūlymus. Galite sulaukti pelnytos pagalbos iš žmogaus, kurio nepažįstate ar kurį jau pamiršote.

Svarstyklės
Palankus metas įvairiems dalykiniams susitikimams. Verta tvarkyti skubius reikalus, bendrauti su svarbiais asmenimis.

Skorpionas
Bus palanku užsiimti namų, šeimos reikalais. Tvarkyti gyvenamosios vietos, paveldėjimo klausimus. Tai tinkama proga spręsti bendravimo problemas namuose, aiškintis susikaupusius nesklandumus.

Šaulys
Daug kuo laimingas metas, tinkamas dalykiniams reikalams tvarkyti. Vakaras intriguojantis, žadantis naujų pažinčių, tiek draugiškų, tiek ir romantiškų. Palankios viešnagės.

Ožiaragis
Geras laikas imtis atidėtų darbų, tvarkyti užvilkintus reikalus. Tinkamas metas ieškoti naujos darbo vietos, pasirašyti darbo sutartį. Palanku tikrintis sveikatą, taip pat tvarkyti reikalus, susijusius su sveikatos draudimu.

Vandenis
Aplinkybės jums palankios: jei paisysite partnerių, sutuoktinio, mylimo žmogaus nuomonės, galite drąsiai bet kur rizikuoti. Tai geras metas keblioms juridinėms problemoms spręsti, įvairiems susitarimams.

Žuvys
Verta energingai spręsti finansines klausimus, kadangi rasite išeitį iš įgrisusios, įsisenėjusios situacijos. Tinkamas metas imtis nemalonių, bet privalomų darbų.

Parengta pagal http://www.vytautus.com/